e-İrsaliye Çözümleri, sadece sevk irsaliyesi amaçlı düzenlenmesi gereken mal taşıma belgelerinin elektronik ortamda oluşturularak iletilmesini sağlayan sistemdir.

e-İrsaliye, sadece sevk irsaliyesi amaçlı düzenlenmesi gereken mal taşıma belgelerinin elektronik ortamda oluşturularak iletilmesini sağlayan sistemdir.

e-Dönüşüm uygulamalarının bir parçası olarak hayata geçen e-İrsaliye, Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB) tarafından yayınlanan yönetmelik kapsamında, sadece sevk irsaliyesi amaçlı düzenlenmesi gereken mal taşıma belgelerinin elektronik ortamda oluşturularak iletilmesini sağlayan sistemdir.

Kağıt irsaliyeye ek olarak aracın plaka bilgisi ve sürücü kimlik bilgilerinin de yer aldığı e-İrsaliye uygulamasında alıcılar, ürünü teslim aldıklarında GİB sistemi üzerinden dönüş yaparak kabul, kısmi kabul, iade işlemlerini satıcıya iletilebilirler.

Eğer siz de kağıt yükünden kurtularak şirketiniz için e-İrsaliye uygulamasına geçmek isterseniz, bu konuda Süper Entegratör’dendestek alabilirsiniz. Süper Entegratör müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesini her zaman üst planda tutar. Bu sebeple Süper Entegratör, e-Dönüşüm konusunda piyasada güvenle çalışabileceğiniz firmalardan biridir.